ürdüç haberler
Yaz aylarının gelmesi ile birlikte temizlik dönemine de hızlı bir giriş yaptık. Evlerimizi köşe bucak temizlemeye, kışlık dekoratif eşyaları kaldırmaya, perdeleri ve hatta halıları..
Her banyo benzersiz şekilde dekore edilebilse de her banyoda kullanımı zorunlu belli başlı ögeler vardır. Tüm bu ögelerin fonksiyonları da aşağı yukarı aynıdır. Duşakabin,..
Müstakil evler, villalar ya da yazlıklar fark etmiyor; apartman hayatının doğası gereği karşılaşılan sınırlamalar bu konseptlerdeki yapılarda karşımıza çıkmıyor. Müstakil, sessiz,..
Banyolar, dekorasyonu en çok ihmal edilen ancak en çok özen gösterilmesi gereken ev bölümlerinden biridir. Yorgun geçen bir gün sonrası dinlenmek,..
Banyo tadilatı yaptırmaya karar verdiyseniz mutlaka banyo dekorasyonu örneklerini incelemeye başlamışsınızdır. Bu süreçte karşınıza birçok farklı banyo dekorasyon stili..
Eviniz sizin kaleniz, sizi dış dünyadan soyutlayan yaşam alanınız zaman zaman hayatınızın merkezine oturabilir. Evdeki eşyalarınız, evinizin dekorasyonu ve evinizle ilgili herhangi bir..