ürdüç haberler
Banyo dekorasyonu ile ilgili akla gelen ilk fikirler genellikle temiz, aydınlık ve hijyenik bir alan yaratmak üzerine olur. Oysa dekorasyonda dikkat edilmesi gereken pek çok farklı..
Akıllı ev teknolojileri ile hayatımız her geçen gün daha kolay bir hale geliyor. Teknolojinin insan hayatındaki kullanım alanları artarken artık buzdolaplarımızdan klimalara;..
Banyo ve mutfak gibi alanlarda Feng Shui uygulamak zordur. Su ve gider borularının bulunduğu bu alanlarda duygularının akışının kontrol edilemediği inanışından yola çıktığımız zaman bu..
Çocukları olanlar ve özellikle çocukları ile aynı banyoyu kullananlar banyoda geçirdikleri zamandan genellikle keyif almazlar. Eğer ebeveyn banyosu olan bir eve sahipseniz..
Daha yaşanabilir, şık ve modern banyolar hayal değil! Günümüzde dekorasyon algısının bir üst seviyeye taşınmasıyla birlikte önem kazanan banyo dekorasyonları hakkında..
Sizler için birbirinden yaratıcı ve renkli banyo dekorasyon örneklerini inceledik. Dikkat Çekici Renkler Banyo dekorasyonunda renk kullanımında genellikle soğuk..