ürdüç faaliyet alanları
yapı market

YAPI MARKET

Yapı market Ürdüçün Başlangıcı: Küçük bir nalburiye dükkanı olarak kurulmuş olsa da zamanın getirdiği şartlar ve profesyonelleşme üzerine yapı market olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Müşteriler ile tokalaşma imkanı sunan, sektör ile ilgili hem birincil hem de ticari ilişkiler geliştirme konusunda değeri tartışılmaz yapı market konusundaki hassasiyet yıllardır devam etmekte.
kaba inşaat malzemeleri

KABA İNŞAAT MALZEMELERİ

Büyüyen ürdüç: Yapı marketten elde ettiği tecrübeyi üst seviyelere çıkararak daha fazla insana daha kompleks hizmetler sunmak için yapılan atılımımızdır. Kurulduğu günden beri temelden çatıya Ürdüç bünyesinden ayrılmadan müşterilerimize tek bir noktadan ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktayız. En doğru ürün yelpazesini en doğru fiyat seçenekleri ile hem profesyönel konut üreticilerine hem de halka arz etmeye devam ediyoruz.
inşaat

İNŞAAT

İnşaat; Öğrendiğini uygulayan ürdüç: İçinde bulunduğumuz olanakları en uygun şekilde değerlendirmek yapı market ve kaba inşaatta gösterdiğimiz kaliteyi sunduğumuz hizmetleri bu sefer yaşanılacak evler yapmak için bina inşaasında göstermek istiyoruz. Yapı market ile kazandığımız ticari ilişkiler, kaba inşaat malzemeleri satışı ile ettiğimiz ürün bilgisi ve yılların Ürdüç tecrübesi ile en doğru konumlarda en doğru inşaat projelerini inşa ediyoruz.
inşaat

Seramik Pazarlama

RD seramik pazarlama; Ürdüçün toptan satıştaki yeni gücü. Ürdüçün bünyesinde bulundurduğu toptan satışa yepyeni bir bakış açısı olarak kurulan rd seramik pazarlama sektördeki diğer inşaat firmalarına en iyi hizmet ve kaliteyi en uygun fiyatlarla sunmak için kurulmuştur. Creavit, Anka seramik, Termal Seramik ve Berico yapı kimyasalları gibi sektörün önde gelen firmalarının bölgede bayrak taşıyıcılığını satış dağıtımını üstlenmiştir.